Seo Paslaugos

Ar kada svajojote apie skrydį į kosmosą? O ar kada slapčia pagalvojote apie galimybę pažvelgti į žemę ir jos gyventojus iš aukštai bei grožėtis nuostabiais mūsų planetos vaizdais? SEO Helis Jums siūlo unikalią galimybę pakilti aukštai Google paieškos sistemoje ir tapti matomiems, kaip niekada anksčiau.

SEO paslaugos – tai profesionalus tinklalapių optimizavimas ir ilgalaikis skrydis link svajonės, kurį pasirinkdami užsitikrinate aukštas pozicijas paieškos varikliuose. Kodėl verta ryžtis šiai kelionei? Kviečiame susipažinti su SEO paslaugomis iš arčiau!

Kodėl rinktis Seo paslaugas?

GAUK PASIŪLYMĄ PER 24 VALANDAS

Kas yra SEO paslaugos?

SEO yra dažnai skirstomas tik į vidinius ir išorinius procesus, tačiau Google paieškos algoritmas jau išaugo šiuos batus. Mes Google paieškos sistemą matome kaip organizmą, kuris keičiasi, auga ir nuolatos tobulėja.

SEO - tai neatsiejama įmonės dalis integruojanti prekinį ženklą bei skatinanti jo augimą.

Rezultatų išlaikymas - ilgalaikiškumas

SEO pamatas yra ilgalaikės strategijos sudarymas. Dėl neprofesionaliai parengtos strategijos „keliamas“ puslapis labai greitai pasieks limitą: iš pirmo žvilgsnio, pirmojo paieškos puslapio pozicijos gali būti pasiekiamos greitai, bet po to judėjimas aukštyn sustoja. Taip nutinka dėl netinkamai parinktos vidinės SEO architektūros - ji parenkama ne pagal rinkos dydį arba paskubama su išoriniais darbais. Labai svarbu atlikti pradinį SEO auditą, į kurį įeina konkurentų ir esamos rinkos situacijos tyrimas, atskleidžiantis galimą Jūsų verslo potencialą. Šis metodas padeda sukurti personalizuotą strategiją. Juk strategijos, kurios tinka visiems - paprastai netinka niekam.

Turinio kūrimas

Vienas iš svarbiausių prekinio ženklo vertinimų yra jo sugeneruotas kokybiškas turinys. Todėl labai svarbu nuolat vykdyti paruoštą strategiją, kuri apima spaudos pranešimus, unikalią infografiką, vaizdinę medžiagą, komentarus, dalyvavimą forumuose bei bendravimą socialiniuose tinkluose.

Konkurentų stebėjimas

Konkurentus svarbu stebėti ne tik pradinio SEO audito metu. Tai nuolatinis darbas, kuris gali atskleisti:

Paieškos sistemoje kylančius konkurentus.

Po Google algoritminių atnaujinimų pozicijų netenkančius konkurentus.

Konkurentų pasirinktas strategijas ir jų klaidas arba pasiteisinančius metodus.

SEO galioja universali taisyklė - padaryk viską, ką padaro tavo konkurentai, tik geriau! Tad konkurentų veiklą sekti - privaloma.

Google baudos naikinimas

SEO Helis komandai darbų padaugėja vos pasirodo Google algoritminis atnaujinimas. Šiuo metu Lietuvos rinką stipriausiai veikia Panda ir Penguin algoritminiai atnaujinimai, kurie vienus apdovanoja, o kitus nubaudžia. Turbūt jau supratote, kad į mus nesikreipia tie, kuriuos apdovanoja. Algoritminių baudų naikinimas yra specializuotas procesas, kuris nėra šimtaprocentinis. Nepatogiausia šio proceso dalis yra laukimas. Algoritminės baudos panaikinamos tik po kito, to pačio tipo, Google algoritmo atnaujinimo. O to dažnai tenka laukti net ir metus. Dėl to labai svarbu su klientu palaikyti nuolatinį ryšį ir parengti kontra-strategijas. Esame panaikinę ne vieno kliento algoritmines ar rankiniu būdų „gautas“ Google nuobaudas.

Esame orientuoti į kuo aukštesnę investicinę grąžą, todėl kartais rekomenduojame netęsti SEO darbų su nubaustu puslapiu, o pradėti su nauju.

Blackhat‘o naikinimas

SEO paslaugos yra skirstomas į baltas, pilkas ir juodas. Baltos - kai darbai atliekami skaidriai ir švariai. Toks procesas užtrunka ilgiausiai, bet ir vaisiai saldžiausi. Pilkos paslaugos yra mišinys tarp baltų ir juodų, kurios yra laikomos nelegaliomis. Kokios paslaugos nelegalios? Dideliu mastu kopijuojamas svetainės vidaus turinys, spaminės atgalinės nuorodos, automatinių programų (botų) palikti įrašai forumuose/komentarų skiltyse, automatinis išorinių portalų kūrimas, išorinio turinio spaminimas (automatinis nekokybiško turinio kūrimas) ir t.t. Tokie darbai sukuria dirbtinį vaizdą, kad optimizuojama svetainė yra populiari internete ir už tai gaunama Google bauda. SEO Helis dažnai sulaukia pagalbos prašymų dėl juodojo SEO naikinimo. Juodojo SEO darbus jums gali atlikti konkurentai arba nekompetetingi SEO „specialistai“, kurie norėjo sutrumpinti kelią link teigiamų rezultatų. Užsakovas dažniausiai nesupranta, kad jam buvo atliktos nelegalios SEO paslaugos, kol pozicijos drastiškai nenukrenta.

Atmetimo rodiklio optimizavimas

Google vis didesnį svorį (pozicijų atžvilgiu) teikia atmetimo rodikliui. Atmetimo rodiklis skaičiuojamas, kai pagal paieškos užklausą vartotojas patenka į puslapį ir iš karto iš jo išeina. Atmetimo rodiklis žemas, jei vartotojui patinka tekstas, kurį randa, dizainas yra patogus ir neblaško, duomenys atitinka raktažodį, pagal kurį jis atėjo ir pan. Kuo rodiklis žemesnis, tuo labiau Jūsų puslapis atitinka vartotojų lūkesčius. Mes nuolat sekame atmetimo rodiklius ir siekiame, kad mūsų klientai gautų tikslingą srautą, o tam srautui rasta informacija ar prekė būtų patraukli.

Atgalinių nuorodų klaidų eliminavimas

Nutinka, kad optimizuojamas projektas jau turi daug atliktų darbų ir potencialio (pvz. publikuoti straipsniai, spaudos pranešimai, naujienos), tačiau tai neišnaudojama. Inkarinio teksto dažnio optimizacija ir neveikiančių atgalinių nuorodų tvarkymas tampa aktualia ir neatsiejama subrendusių SEO projektų dalimi.

Socialinių tinklų signalų įdarbinimas

Socialinių tinklų signalai (Social Signals) yra ne tik prekinio ženklo žinomumo vystymo ar žinutės paskleidimo kanalas. Šiandien tai yra rodikliai, kurie paieškos sistemai suteikia informaciją apie Jūsų puslapio populiarumą.

Prekinio ženklo raktažodinės užklausos

Nuo šiol Google svarbu, kiek būtent Jūsų prekinio ženklo ieškoma paieškos sistemoje. Dar svarbiau, jei Jūsų prekinis ženklas naudojamas kartu su rinkos pagrindiniais raktažodžiais: Pvz., „Helis SEO paslaugos“. Tokiu būdu parodoma, kad Jūsų prekinis ženklas turi savo svorį ir yra autoritetingas internetinėse paieškose. Taip pat tai sufleruoja, kad žmonės ieško būtent Jūsų ir būtent Jūs nusipelnėte aukščiausių pozicijų.

Bendros Strategijos kūrimas

SEO paslaugos yra neatsiejama internetinės reklamos dalis. Dažnai net pagrindinė dalis – tai branduolys, aplink kurį statomos kitos komunikacijos priemonės, nes didžioji dalis srauto į puslapį ateina būtent per paieškos sistemą.

Vieninga strategija sustiprina visus reklamos kanalus bei suteikia reklaminei kampanijai daugiau efektyvumo.

Šiandien nėra nieko svarbiau už bendros strategijos kūrimą, priežiūrą ir tiesioginę integraciją su SEO paslaugomis.

Kodėl SEO Helis?

1. SEO Helis – tai profesionalios optimizacijos paslaugos, kurias atliekame preciziškai tiksliai. Laikas – realiatyvi sąvoka, todėl pirmenybę teikiame kokybei, kuri užtikrina ilgalaikius rezultatus.

2. SEO Helis specialiai Jums pritaikys paslaugų įkainius, priklausomai nuo rinkos konkurencijos ir kitų faktorių. Teikiame aukštos pridėtinės vertės paslaugas už vidutinę SEO kainą.

3. SEO Helis siūlo ne tik inovatyvius internetinės rinkodaros sprendimus, tačiau netradicinį bendravimą su klientu: SEO Helis kiekvienam klientui pateikia sistemingas ir aiškias darbų ar planų ataskaitas, kurių dėka galite sekti visą internetinės rinkodaros veiklos procesą.

4. SEO Helis kviečia išmėginti naujienas – SEO paslaugos tai ilgalaikis, tačiau nuolat atsinaujinantis procesas, todėl klientams pateikiame ne tik veiksmingiausius, bet ir Jūsų konkurentų dar neišmėgintus sprendimus, kuriuos galite išnaudoti pirmieji!

Neapsisprendžiu - gal galima skaičių?

Antrajame Google paieškos rezultatų puslapyje apsilanko tik kas dešimtas vartotojas.

Organinės paieškos (kuriems įtaką daro SEO) rezultatus pasirenka 70% vartotojų, o mokamos reklamos (Google AdWords) – 30%.

Google mėnesinės paieškos siekia 131 mlrd. užklausų.

Lietuvoje kiekvienais metais Google paieškų padaugėja apie 20%.

SEO paslaugoms išleisdami 1 eur, galite tikėtis vidutiniškai 22 eur investicinės grąžos.

Tinklapių optimizavimas leidžia ilgam užsitikrinti aukštas pozicijas paieškos sistemose, todėl SEO paslaugas rinktis verta tiems, kuriems patinka ne tik žvelgti į ateitį, tačiau turi rimtų planų augti bei plėstis.

SEO optimizavimas – tai ilgas ir nuostabus skrydis aukštyn, kuris niekada nesibaigia – tai Jūsų svajonės, virstančios realybe jau šiandien.

GAUK PASIŪLYMĄ PER 24 VALANDAS
SEO
REMARKETINGAS ADWORDS DOMENAI

Kitos Paslaugos