Google Ads (Adwords) reklama

Ar esate matę kylančią raketą? Ji šauna aukštyn pasiutusiu greičiu ir reikiamą aukštį pasiekia be didesnių pastangų dėl galingų variklių. Ar norėtumėte, kad Jūsų internetinės svetainės adresas atsidurtų aukščiausiose Google paieškos rezultatų pozicijose, o pardavimai šautų aukštyn per labai trumpą laiką? Daugelis Jums sakytų – tai neįmanoma, o mes ne tik sakome, kad tai įmanoma, tačiau ir galime tai padaryti.

Kodėl rinktis Google Ads (Adwords) reklamos paslaugas?

GAUK PASIŪLYMĄ PER 24 VALANDAS

Kas yra Google Ads (Adwords) reklama?

Google Ads (AdWords) reklama yra internetinės rinkodaros įrankis, kurios esmė – internetiniai skelbimai, rodomi žmonėms, besidomintiems Jūsų parduodamomis prekėmis ar teikiamomis paslaugomis. Tokiu būdu didėja tikimybė, kad vartotojai imsis veiksmų ir pasirinks būtent Jus.

PPC (Pay per Click)

PPC (Pay per Click) – tai vienas iš nedaugelio reklamos kanalų, kuriame mokate tik už realius paspaudimus, o ne už skelbimų parodymą. Gaudami aiškias skelbimų ataskaitas sužinosite, kurie paieškos raktiniai žodžiai yra efektyviausi bei kurios Jūsų prekės ar paslaugos internete yra paklausiausios. AdWords reklamai nereikalingos didelės investicijos. Sumaniai panaudotas net ir ribotas biudžetas gali atnešti džiuginančių rezultatų. Augantys pardavimai leis pasirinkti daugiau raktažodžių, kurių ieškant bus rodoma Jūsų reklama, todėl ši reklama gali tapti ilgalaike Jūsų įmonės pardavimų strategija.

Investicija į prekinį ženklą

Google Ads (AdWords) reklama – tai investicija į prekinį ženklą. Būti pirmose organinės paieškos pozicijose yra puiku, tačiau tai nėra paprasta, o pasirinkdami AdWords gaunate puikią galimybę būti matomais aukščiausiose pozicijose!

Naudodami Google Ads taupote investicijas ir savo laiką. Ši reklama Jums kainuoja tik tiek, kiek tiksliai potencialių klientų apsilanko Jūsų tinklalapyje. Laiko investicijos taip pat minimalios – Jums nereikia rūpintis šia Google reklama – tai padarysime už Jus, protingai skirstydami Jūsų numatytą biudžetą.

Google Ads (AdWords) - lengva naudotis

Google Ads (AdWords) reklama puikiai tinka rinkos naujokams – tai neįtikėtinai spartus būdas padidinti pardavimus ir tapti pastebėtais, tačiau šią kampaniją drąsiai renkasi ir rinkos lyderiai – tai ideali proga būti matomiems ne tik organinėje paieškoje, tačiau ir AdWords skelbimuose. Bet kuris skelbimas gali būti paskelbtas ir matomas jau šiandien, todėl tai, idealus sprendimas naujam produktui ar trumpalaikėms kampanijoms.

Kodėl SEO Helis?

Dabar, kaip, niekada anksčiau verta pasirinkti SEO Helis Google Ads paslaugas – mūsų patirtis leidžia Jums pasiūlyti didžiausią investicinę grąžą atnešti galinčius raktažodžius, o taip pat rasti netradicinius sprendimus, apie kuriuos nepagalvoja Jūsų ir mūsų konkurentai. Esame pasirengę suteikti profesionalius patarimus ir konsultacijas operatyviai, tam kad išvengtumėte bet kokių nesklandumų.

Mes pasirūpiname visa Google Ads (AdWords) reklama:

1. SEO Helis specialiai Jums pritaikys paslaugų įkainius, priklausomai nuo rinkos konkurencijos ir kitų faktorių. Teikiame aukštos pridėtinės vertės paslaugas už vidutinę kainą.

2. Sukuriame Jūsų asmeninę Google Ads (AdWords) kampaniją ir padedame Jūsų verslui tapti matomais.

3. Padedame efektyviai ir greitai pasiekti tikslinį vartotoją, t. y. potencialų Jūsų įmonės klientą.

4. Padedame didinti pardavimus.

5. Auginame Jūsų prekinį ženklą ir didiname jo prestižą.

6. Atliekame tyrimą ir siūlome raktinius žodžius.

7. Didiname skelbimų kokybės balą (Quality Score), taip iškeliame skelbimą aukščiau bei sumažiname paspaudimo kainą.

8. Optimizuojame lankytojų veiksmus (monitoringas - konversijų analizė).

Skelbimo tikslų nustatymas;

Lankytojų veiksmų puslapyje analizė;

Siūlomos korekcijos kaip pasiekti reklamos tikslus;

9. Paskirstome biudžetą pagal prietaisus.

10. Teikiame ataskaitas, rekomendacijas. SEO Helis Google Ads (AdWords) mėnesinės progreso ataskaitos yra išskirtinai išsamios. Jų pagalba galima atlikti konversijų optimizavimo darbus, kurie leis Jūsų biudžetą išnaudoti dar efektyviau.

Jau seniai svajojate apie aukštas pozicijas, tačiau norite staigaus šuolio aukštyn? Tuomet Google Ads (AdWords) reklama yra tai, ko Jums reikia! Susisiekite, suskaičiuosime reikiamus reklamos biudžetus. Džiaugiamės, kad galime tobulėti kartu ir pasiekti dar daugiau. AdWords reklama – tai Jūsų proga kilti greitai ir aukštai!

SEO Helis Google Ads (AdWords) mėnesinės progreso ataskaitos yra išskirtinai išsamios. Jų pagalba galima atlikti konversijų optimizavimo darbus, kurie leis Jūsų biudžetą išnaudoti dar efektyviau.

GAUK PASIŪLYMĄ PER 24 VALANDAS
ADWORDS
SEO REMARKETINGAS DOMENAI

Kitos Paslaugos