Penkerių metų skrydis į kosmosą arba SEO Helio atsiradimo istorija

Mūsų blog‘e galite rasti naudingos informacijos įvairiais klausimais ar patarimų, susijusių su mūsų teikiamomis SEO paslaugomis. Šiandien mes pateikiame Jums kitokio tipo įrašą – SEO Helio istoriją, kurią vadiname ne kaip kitaip, o skrydžiu į kosmosą.

Visai neseniai SEO Helis vadovas, Vytis Uogintas, renginyje „Ar pomėgis gali tapti sėkmingu verslu?“ pristatė SEO Helis sėkmės istoriją. Norite ją sužinoti ir Jūs? Dalinamės unikalia mūsų įmonės istorija ir vykusio renginio nuotraukomis!

Vytis Uogintas

Raketos skrydžiui į kosmosą konstravimas

Kelių bendraminčių kompanija, dirbanti namuose įrengtame „ofise“ ir po truputį daranti pirmuosius pardavimus – taip atrodė mūsų įmonės pradžia. Nauji klientai sutelkdavo pasitikėjimą ir džiaugsmą – tuomet galvojome, kad yra pasiekta itin daug, tačiau... tai tebuvo pradžia. Mažu ofisu namuose ir susitikimais su klientais kavinėse neapsiribojome – veiklą pradėjome vykdyti ofisui pritaikytose patalpose ir rinkome vis didesnę žmonių kompaniją, kurią galėtume kartu pasiimti planuojamam ilgam, įspūdžių kupinam skrydžiui.

Kas užtikrino mūsų raketos konstrukcijos patvarumą? Informacijos kiekis tose srityse, kur kitų įmonių specialistams trūksta žinių ir patirties bei nuolatinis poreikis tobulėti.

Vytis Uogintas ir Mantvydas Leknickas

Nori dirbti? Pasakyk, kiek teniso kamuoliukų tilptų sraigtasparnyje!

Kiekvienas, dalyvavęs darbo pokalbyje, žino, jog šis įvykis kelia nemažas emocijas – baimę, sumišimą, nerimą. Vis dėlto, visa tai netrukdė papulti į mūsų komandą tiems asmenims, kurie pasižymėjo originaliais atsakymais į suktus klausimus. Unikalių ir universalių žmonių paieška pasiteisino – tas, kuris atėjo dirbti dizaineriu, ilgainiui galėjo tapti programuotoju. Mūsų komandoje svarbu ne tai, kokios specialybės esi, bet tai, kokie tavo norai, pomėgiai ir tikslai.

Darnus ir sklandžiai dirbantis kolektyvas – mūsų raketos variklis ir kuras, be kurio skrydis į kosmosą taptų neįmanomas. Mūsų komandoje kiekvienas asmuo yra svarbus svertas įgyvendinamuose projektuose, o ofise kuriama itin draugiška aplinka – kolektyvo nariai nuolat dalyvauja bendrose veiklose ir užsiėmimuose, kurie skatina bendradarbiavimą ir geresnį vienas kito supratimą.

Renginio akimirka

3...2...1... Kylam!

Nuo pat pirmųjų projektų darbus įgyvendiname skaidriai, kokybiškai ir atsižvelgiant į individualaus kliento poreikius. Orientavimasis ne į tai, ką parduodi, o į tai, ko reikia klientui, yra viena pagrindinių priežasčių, dėl kurios greitai plečiasi ne tik klientų, bet ir kolektyvo narių skaičius.

Šiuo metu mūsų darbai kalba patys už save – vis daugiau naujų klientų pasirenka paslaugas, remdamiesi rekomendacijomis ir patarimais. Raketa „SEO Helis“ kyla vis aukščiau, o ateities perspektyvos ir planai žada, kad šios raketos pavadinimas pamažu taps vis labiau žinomas ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų.